Rezerwy bez punktów

Bez punktów z Kołodziejewa wróciły rezerwy Pogoni. Mogilnianie mogli wyjść na prowadzenie, sędzia boczny nie nadążył za akcją i według sędziego głównego piłka po strzale Stanisława Ciejka nie przekroczyła linii bramkowej. Następnie zostały podyktowane dwa rzuty karne za faule Pawła Kasprowicza i Arkadiusza Dernogi, które wykorzystał Piotr Pacia. Po przerwie kolejną bramkę zdobyli gospodarze po strzale głową Bartosza Palmowskiego. Rezerwy walczyły do końca i w 89 minucie z rzutu wolnego Paweł Kasprowicz trafił w okienko bramki pokonując bramkarza z Kołodziejewa. Pod koniec meczu zespół Tomasza Gorgonia mógł złapać kontakt, ale sytuacji sam na sam nie wykorzystał Kacper Kraska. Przed meczem kontuzji doznał Maciej Śmigielski i jego miejsce w podstawowej jedenastce zajął Paweł Pomaski.

Zespół z Kołodziejewa od lat mecze u siebie rozgrywa w soboty jednak po zmianie terminu w IV lidze Pogoń – Włocłavia Włocławek (z soboty na niedzielę) ustalił termin na niedzielę. Szkoda, że kibice nie mają możliwości obejrzeć dwóch meczy w innych terminach. Do pobliskiego Kołodziejewa (8,5 km od Mogilna) zapewne wybraliby się także kibice z Mogilna.

Następny mecz rezerwy mają zaplanowany na czwartek 11 listopada o godzinie 13:00 z Lubienianką Lubień Kujawski. Zespół z Lubienia Kujawskiego w ten weekend nie rozgrywał meczu z powodu zagrożenia epidemiologicznego (brak wymaganej liczby młodzieżowców, którzy są w kwarantannie).

Bramki: 31′, 34′ Piotr Pacia, 55′ Bartosz Palmowski – 89′ Paweł Kasprowicz

Żółte kartki: Paweł Kasprowicz, Maciej Konieczka, Paweł Pomaski

Pogoń II: Kacper Uklejewski, Paweł Pomaski (78′ Mateusz Waliszewski), Paweł Kasprowicz, Maciej Konieczka, Szymon Rutkowski (57′ Kacper Kraska), Arkadiusz Dernoga Mateusz Wawer, Stanisław Ciejek (78′ Mikołaj Nowakowski), Jakub Pęziak, Adam Cieślewicz (78′ Mateusz Bonkowski), Mikołaj Lisek (63′ Bartosz Skorupiński)