Katastrofa z LTP

Pogoń Mogilno uległa zespołowi LTP Lubanie 1:3 (0:2). Mecz rozpoczął się katastrofalnie dla Pogoni już w 2 minucie Patryk Kranc otworzył wynik spotkania. Jak by tego było mało w 13 minucie Adam Wanecki za złapanie piłki za polem karnym zobaczył czerwoną kartkę. W bramce stanął Krzysztof Kaźmierczak i już po chwili wyjmował piłkę z siatki po strzale z rzutu wolnego wykonywanego przez Radosława Gawrysiaka w 15 minucie. Pogoń nie potrafiła sforsować obrony rywali a gdy to już się udało zawodził skuteczność i wykończenie akcji. W 58 minucie Rafał Lisota zdobył 3 bramkę dla LTP. Kolejne minuty to mnóstwo fauli i błędów z obu stron. Sporo ożywienia wniosło wejście na plac gry Deresiewicza oraz Moszkowicza. Po akcji tego ostatniego w 89 minucie Bartłomiej Czaplewski zdobył honorową bramkę. Moszkowicz w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza po czym dopadł do piłki podał do Czaplewskiego a ten strzałem o poprzeczkę pokonał Ryszewskiego. Za tydzień Pogoń zagra w Pakości ostatni mecz w tem sezonie.

Pogoń Mogilno:Wanecki, Duszyński , A.Malczewski, Matelski, Wypijewski, Maciejewski , Szyszkowski (58′ Wojciechowski), Owczarzak(15′ Krzysztof Kaźmierczak), Czaplewski, Gorgoń (70′ Moszkowicz), Kleczewski (46′ Deresiewicz)