Na żywo: Pogoń Mogilno – Kujawianka Izbica

Pogoń Mogilno 1:4 (0:3) Kujawianka Izbica Kujawska

90+3′ Koniec meczu

90+2′ Po strzale Cieślewicza piłka trafia w słupek

90′ Strzał Jagielskiego zablokowany

89′ Uklejewski broni strzał Kuropatwińskiego. Dobitka w słupek

87′ Indywidualna akcja Nawrockiego niestety strzał wysoko nad bramką

85′ Doskonała sytuacja Urtnowskiego i tylko rzut rożny

84′ Jagielski uderza zbyt lekko i piłka bez problemu zatrzymana przez bramkarza

82′ Mateusz Nawrocki w dobrej sytuacji strzela nad bramką

79′ Świetny strzał Szala z dystansu i po ręce bramkarza piłka wpada do siatki

73′ Po podaniu Kaźmierczaka Szal zdobywa bramkę, ale sędzia pokazuje spalonego

72′ Trzecia zmiana w zespole gości

66′ Piłka po strzale Krzysztofa Szala trafia w poprzeczke

60′ Strzał Mateusza Nawrockiego broni bramkarz

58′ Druga zmiana w Kujawiance

57′ Zmiana w Kujawiance

57′ Jagielski  z 20 metra minimalnie obok słupka

56′ Minimalnie za wysokie dośrodkowanie Cieślewicza do Jagielskiego ten uderza kolanem nad bramką z 5 metrów

51′ Za Mrówczyńskiego wchodzi Krzysztof Kaźmierczak

51′ Grzegorz Brzeziński bramka bezpośrednio z rzutu wolnego

46′ Początek 2 połowy

45′ Koniec pierwszej połowy

43′ Rzut wolny dla Pogoni, dośrodkowanie w pole karne i bramkarz Kujawianki z całym impetem wpada w Wiktora Mrówczyńskiego.

36′ Po rzucie rożnym za pola karnego przy samym słupku uderzył Grzegorz Brzeziński. Kujawianka prowadzi już 3:0

34′ Duszyński żółta kartka za faul

28′ Szal strzał nad bramką

25′ Strzał Szala broni bramkarz

23′ Kurpatwiński z rzutu wolnego w mur

22′ Rzut wolny dla Kujawianki w niebezpiecznej odległości

17′ Kuropatwiński minimalnie obok bramki

16′ Łukasz Galanciak zdobywa bramkę na 2:0 dla Kujawianki

13′ Tomasz Gorgoń opuszcza boisko w swoim ostatnim meczu w karierze. Minuta zmiany to jego numer na koszulce. W jego miejsce wchodzi Duszyński

7′ Kuropatwiński strzałem pod poprzeczkę otwiera wynik spotkania. To jego 41 bramka w tym sezonie

2′ Uklejewski broni strzał Brzezińskiego

1′ Początek meczu

początek meczu godzina 13:00

Bramki: 79′ Krzysztof Szal – 7′ Kamil Kuropatwiński, 16′ Łukasz Galanciak, 36′ 51′ Grzegorz Brzeziński

Żółte kartki: Duszyński –

Pogoń Mogilno: 1.Kacper Uklejewski, 5.Antoni Krajnyk, 6. Adam Cieślewicz, 7. Filip Jagielski, 9. Krzysztof Urtnowski, 10.Krzysztof Szal, 4.Maciej Frandzelski, 13. Tomasz Gorgoń (13′ 4.Błażej Duszyński), 14. Maciej Konieczka, 15. Mateusz Nawrocki, 19. Wiktor Mrówczyński (51′ 8.Krzysztof Kaźmierczak)

Kujawianka Izbica Kujawska: 1.Krystian Karolak, 3.Michał Biernacki, 5.Kamil Kwiatkowski, 6.Filip Skupiński, 9.Kamil Zieliński, 11.Damian Siek, 8.Michał Żuchowski, 16.Mateusz Przybyszewski, 19.Grzegorz Brzeziński, 21.Łukasz Galanciak, 22.Kamil Kuropatwiński

rezerwa: 12.Mateusz Mielczarek, 2.Jakub Wesołowski, 4.Konrad Czapik, 7.Oleg Tabaka, 18.Hubert Kuropatwiński, 17. Sebastian Popieliński

One thought on “Na żywo: Pogoń Mogilno – Kujawianka Izbica