Pierwszy sparing, pierwsze zwycięstwo

Pogoń Mogilno pokonała 5:1 Piasta Złotniki Kujawskie w pierwszym meczu sparingowym przed rundą wiosenną w IV lidze. Bramki dla mogileńskiego zespołu zdobyli:  Jay Jaskólski x3 w 47′, 82′ oraz 85′ minucie, Jacek Wojciechowski w 75′ oraz Adam Kierstan w 21′ (bramka samobójcza),

Kolejny mecz sparingowy już w najbliższą sobotę 9 lutego o 12.30 w Barcinie. Przeciwnikiem mogilnian będzie występująca w klasie okręgowej Noteć Łabiszyn.

Więcej informacji oraz fotorelacja wkrótce!

Pogoń Mogilno 5:1 Piast Złotniki Kujawskie

Bramki: Adam Kierstan 21′, Jay Jaskólski 47′, 82′ oraz 85′, Jacek Wojciechowski 75′ – Michał Beliński 14′

1 Połowa: Paweł Olejniczak, Kamil Kwiatkowski, Jakub Preibe, Patryk Ostrowski, Robert Matelski, Dawid Duma, Aleksander Kostiuk, Mikołaj Fojucik, Szymon Babiarz, Krzysztof Szal, Jakub Nowakowski

2 Połowa: Kacper Uklejewski, Karol Kopliński, Antoni Krajnyk, Kamil Kwiatkowski Błażej Duszyński, Bartłomiej Kruszewski,  Aleksander Kostiuk, Sebastian Hulisz, Jacek Wojciechowski, Mateusz Nawrocki, Jay Jaskólski