Pogoń odpada z pucharów

Pogoń Mogilno przegrała 1:5 mecz 1/8 Pucharu Polski ze Sportisem Łochowo. Bramkę dla Pogoni zdobył w 88′ z rzutu karnego Wiktor Mrówczyński. Mogilnianie od 55 minuty grali w osłabieniu po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Duszyńskiego. W 90′ minucie czerwoną kartką za drugą żółtą ukarany został zawodnik Sportisu.

Więcej informacji, wideo, fotorelacja oraz wypowiedź trenera wkrótce

Sportis Łochowo 5:1 Pogoń Mogilno

Bramki: Marcin Krzywicki 20′, 31′, 69′, 78′, Maciej Słupecki 74′ – Wiktor Mrówczyński 88′ (rzut karny)

Pogoń: Kacper Uklejewski, Jakub Nowakowski, Błażej Duszyński, Bartłomiej Kruszewski, Antonik Krajnyk, Patryk Perliński (70′ Wiktor Mrówczyński), Krzysztof Szal (62′ Sebastian Hulisz), Jay Jaskólski, Kamil Kwiatkowski, Mateusz Nawrocki (46′ Jacek Wojciechowski), Dawid Duma (46′ Szymon Babiarz)