Arkadiusz Glaza: “Chłopacy pokazali, że mają charakter”

Arkadiusz Glaza

Na zakończenie rundy jesiennej po dramatycznym spotkaniu Pogoń wywiozła  trzy punkty z Gniewkowa po wygranej 3-2 z Unią. Oto jak to spotkanie ocenia trener pogonistów – Arkadiusz Glaza:

Przed tym meczem przestrzegałem chłopaków, że drużyna z Gniewkowa jest groźna u siebie i gra wszystko na szybkiego Krystiana Piechockiego. Niestety popełniliśmy dwa błędy i musieliśmy odrabiać straty. W przerwie meczu powiedzieliśmy sobie, że jest jeszcze dużo czasu i jesteśmy w stanie to odrobić. Jak się okazało drużyna z Gniewkowa z minuty na minutę opadała z sił i moi zawodnicy w pełni to wykorzystali strzelając trzy piękne bramki. Tym samym pokazali nie pierwszy raz, że mają charakter. Zachowania trenera Unii nie chce mi się nawet komentować…