Arkadiusz Glaza: “Zespół z Łabiszyna w tym dniu praktycznie nam nie zagroził”

Arkadiusz Glaza

Niespodziewanie łatwo i przekonująco w Łabiszynie z miejscową Notecią Pogoń wygrała aż 3-0.  Fatum nieudanych spotkań na wyjazdach wreszcie zostało przełamane co niezmiernie ucieszyło trenera mogileńskiej drużyny – Arkadiusza Glazę:

Cieszymy się z kolejnego zwycięstwa na trudnym terenie jakim jest Łabiszyn. Zagraliśmy bardzo dobrze pierwszą połowę pod względem taktycznym. Ograniczyliśmy do minimum poczynania szybkich napastników Kośmidra i Bizonia. Strzeliliśmy dwie bramki,  a mogliśmy dołożyć przynajmniej jeszcze ze dwie, bo okazji ku temu było parę. W drugiej połowie kontrolowaliśmy przebieg gry. Zespół z Łabiszyna w tym dniu praktycznie nam nie zagroził. Chciałbym za ten mecz wyróżnić cały zespół. Już jesteśmy myślami przy kolejnym rywalu jakim będzie mocny zespół Cuiavii Inowrocław. Zapraszam w imieniu swoim i drużyny wszystkich kibiców na ten mecz!