Arkadiusz Glaza:”Dziękuję zawodnikom za walkę a kibicom za doping”

Glaza Arkadiusz

Arkadiusz Glaza ma olbrzymie powody do zadowolenia. Pogoń pokonała wczoraj Pałuczankę 3:0 a nasi rywale w walce o awans potracili punkty.

Cieszą kolejne zdobyte trzy punkty. Tym bardziej, że nasi bezpośredni rywale Mień Lipno, Noteć Łabiszyn i  Kujawianka Strzelno pogubili je w meczach z teoretycznie słabszymi przeciwnikami.  To był bardzo trudny mecz, w pierwszej połowie graliśmy pod wiatr i ciężko było nam zdobyć bramkę a rywale byli bardzo groźni w kontrataku. Po przerwie mecz się ułożył dla nas bardzo dobrze po błędzie bramkarza, który zdobył samobójczą bramkę prowadziliśmy 1:0 .Duże ożywienie w naszych szeregach wprowadziło wejście Darka Lewandowskiego, który strzelił drugą bramkę i miał spory wkład przy pierwszej. Dziękuję zawodnikom za walkę a kibicom za doping i liczne przyjście na mecz.