Porażka w Brzyskorzystewku

Drugi dzisiaj, a dziesiąty w okresie przygotowawczym sparing zagrała mogileńska Pogoń. O 14 rywalem był Brzysko-Rol Brzyskorzystewko. Na boisku w Brzyskorzystewku lepszym okazał się rywal z okręgówki. W 10 minucie wynik otworzył Tomasz Witkowski. W drugiej połowie Brzysko-Rol dołożył jeszcze dwie bramki. W 64 minucie bramkę do siatki trafił Mikołaj Marchwiński, a w 72 minucie wynik na 3:0 ustalił Radosław Zieliński, który w sytuacji sam na sam minął Liska i zdobył bramkę.

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3:0 Pogoń Mogilno

Bramki: 10′ Witkowski, 64′ Marchwiński, 72′ Zieliński

14:00 – Początek meczu w Brzyskorzystewku!

Pogoń: Wanecki, Duszyński, Malczewski, Stankowski, Szymański, Maciejewski, Kopliński, M. Wojciechowski, Łuczak, Śmigielski, Jankowski oraz Lisek

10′ – GOL! Brzysko-Rol wychodzi na prowadzenie. Strzelcem gola Tomasz Witkowski.

14:46 – Przerwa.

14:50 – Początek drugiej połowy.

64′ – GOL! Druga bramka dla zawodników z Brzyskorzystewka. Strzelcem Mikołaj Marchwiński.

72′ – GOL! Radosław Zieliński wychodzi sam na sam i mija Liska.

15:34 – Koniec meczu!