Była porażka i remis. Czas na zwycięstwo!

W sobotę Pogoń Mogilno podejmować będzie na swoim stadionie Budowlany KS Bydgoszcz. Dla Pogoni starcie z niżej notowanym rywalem jest szansą na odniesienie pierwszego w tym sezonie zwycięstwa.

BKS w tym sezonie doznał dwóch porażek przegrywając 1:5 z Kujawianką Izbica Kujawska i 1:2 w derbach z Chemikiem Bydgoszcz. Od tego sezonu trenerem BKS-u jest Dariusz Porbes. BKS w przerwie między sezonami stracił kilku czołowych zawodników i jest upatrywany jako jeden z głównych kandydatów do spadku z IV ligi.

W ubiegłym sezonie Pogoń przegrała z BKS-em na swoim boisku 0:3. Drużyna z Bydgoszcyz wyeliminowała Pogoń z Pucharu Polski wygrywając 3:2. , mimo że do przerwy 2:0 prowadziła Pogoń. Latem w sparingu Pogoń pokonała BKS 2:1. Bramki w tym meczu zdobyli Filip Jagielski i Jay Jaskólski.

W Pogoni gra wieloletni zawodnik Budowlanego KS – Maciej Sieradzki.

Mecz poprowadzi Mateusz Wróblewski z Oborowa. Początek sobotniego spotkania godzina 11:00. Tradycyjnie przeprowadzimy transmisję wideo na żywo.