Dawid Junczewski: “Brakuje nam doświadczonych graczy”

Młody obrońca Sparty Dawid Junczewski nie będzie miło wspominał spotkania z Pogonią. Nie dość, że Sparta przegrała to spotkanie 1-2, to w doliczonym czasie gry ujrzał swój drugi żółty kartonik a w konsekwencji czerwoną kartkę. Oto co nam powiedział tuż po spotkaniu:

Niestety nie wykorzystaliśmy tego, że graliśmy w przewadze. Brakuje nam doświadczonych graczy, którzy by pociągnęli grę w odpowiednim momencie. Od 25 minuty przydusiliśmy, ale niestety bez skutku. Pogoń zagrała bardzo dobrze w defensywie a trener Arkadiusz Glaza świetnie ustawił swój zespół. Wykorzystaliście stały fragment gry a potem w ostatniej minucie trafiliście na 2-0. W drugiej połowie gra była już szarpana. Były sytuacje  z obu stron, ale ostatecznie wygrali lepsi. Gratuluję tej wygranej i życzę wam awansu. My się dopiero uczymy, ale w przyszłości sądzę, że będziemy bardzo dobrą drużyną.