Po dobrym meczu Pogoń odpada z pucharu

Pogoń mimo dobrego meczu odpadła z Pucharu Polski na szczeblu okręgowym przeciwko Polonii Bydgoszcz. Na żużlowym Stadionie Miejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego wygrali gospodarze pokonując Pogoń 3:1 (2:1). Wynik spotkania otworzył w 7 minucie Mateusz Nawrocki wykorzystując sytuację sam na sam ze Świetlikiem. Kolejne bramki strzelali już tylko zawodnicy Polonii. W 35 minucie Kubacki z dystansu pokonał Uklejewskiego, a jeszcze przed przerwą w doliczonym czasie gry do pierwszej połowy na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Koźbiała dobijając strzał kolegi z zespołu. W drugiej połowie mimo wielu znakomitych sytuacji dla Pogoni jedyną bramkę pieczętującą awans Polonii zdobył Podolski.

Pogoń: Uklejewski Kacper, Woźniak Oskar (19′ Cieślewicz Adam), Urtnowski Krzysztof, Matelski Robert, Śmigielski Jakub, Kopliński Karol, Retlewski Łukasz, Wojciechowski Jacek, Szal Krzysztof, Jagielski Filip, Nawrocki Mateusz