Dwa mecze III ligi już za nami

Za nami są już dwa mecze ostatniej kolejki III. W spotkaniach bez stawki nie odnotowaliśmy niespodzianek.

Cuiavia wygrała w Kobylinie 3:1. Do 72 minuty utrzymywał się wynik bezbramkowy, jednak później gole dla zespołu z Inowrocławia zdobywali Sebastian Hulisz, Piotr Timm i w końcówce spotkania Krzysztof Kretkowski, który po tym trafieniu wysunął się na pierwszą pozycję w klasyfikacji strzelców III ligi. Dla Piasta gola zdobył Jacek Biernat. Cuiavia od 63 minuty grała w dziesiątkę po czerwonej kartce dla swojego bramkarza – Bartłomieja Barczaka za faul za polem karnym.

Również wyjazdowe zwycięstwo odniosła Wda Świecie. Po 60 minuty utrzymywał się wynik bezbramkowy, jednak ostatnie półgodziny meczu należało do świeckiego zespołu, który wygrał 5:0. Dwie bramki zdobył Maciej  Kot ,a po jednym trafieniu zaliczyli Bartosz Czerwiński, Jakub Witucki i Patryk Podolski.