Grała młodzież

To był kiepski weekend dla zespołów młodzieżowych Pogoni Mogilno z 5 grup szkoleniowych wygrali tylko orlicy.

Juniorzy starsi ulegli w wyjazdowym meczu Lechowi Rypin 0:2. W drugiej połowie meczu czerwoną kartkę za 2 żółte zobaczył Bartowiak. Zespół Tomasza Gorgonia w tym sezonie jak na razie zgromadził tylko jeden punkt.

Juniorzy starsi: Mateusz Lisek – Bartkowiak (czerwona za dwie żółte w II połowie), Wojciechowski, Kasprowicz, Mikołaj Lisek – Lewandowski, Grzechowiak, Łuczyszyn(Szubertowski), Malcher(Batkowski), Szafrański – Fojutowski

Zdobyć punktów nie udało się również juniorom młodszym, którzy w wyjazdowym spotkaniu przegrali z Wdą Świecie 1:5. Honorową bramkę dla mogileńskiego zespołu zdobył Damian Łuczak. Po tej porażce Pogoń spadała na 4 miejsce w tabeli. Za tydzień w derbowym spotkaniu Pogoń podejmować będzie Unię Janikowo.

Juniorzy młodsi: Kurowski – Grzechowiak (Uklejewski), Stankowski, Żywica, M.Łuczak-Jankowski, Skorupiński, D.Łuczak, Marczewski , Przybylski (Cieślewicz) – Ciejek (Tomczak)

Trampkarze ulegli Kujawskiemu Pograniczu Jeziora Wielkie 1:3. Jedyną bramkę dla Pogoni zdobył Damian Kaczyński.

Na własnym terenie przegrali młodzicy, którzy ulegli Spójni Białe Błota 0:1.

Orlicy kontynuują dobra passe i odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo pokonując Kujawy Markowice 12:1. Bramki dla zespołu Roberta Łuczaka zdobyli: Jakub Kufri (cztery), Gracjan Furtak (trzy), Mateusz Ścisłowski (dwie), Kornel Gałczyński, Mikołaj Nowakowski oraz Szymon Rutowski.