Grała młodzież

Wszystkie grupy młodzieżowe Pogoni Mogilno rozgrywały swoje mecze na wyjazdach. Mimo to tylko młodzicy doznali goryczy porażki.

Juniorzy starsi wygrali drugi z rzędu mecz w lidze wojewódzkiej, tym razem pokonali oni na wyjeździe Polonię Bydgoszcz 5:3. Bramki zdobyli: Mateusz Grzechowiak (trzy), Piotr Fojutowski i Błażej Lewandowski.

Juniorzy starsi: Mateusz Lisek – Mikołaj Lisek(P.Wojciechowski), Ignaszak(Malcher), Kasprowicz, Bartkowiak – Fojutowski, Lewandowski, W.Wojciechowski, Łuczyszyn(Batkowski), Szafrański(Ksiąg) – Grzechowiak

Juniorzy młodsi Pogoni Mogilno pokonali w wyjazdowym spotkaniu UKS SMS Włocławek 5:2. Bramki dla mogilnieńskiego zespołu zdobyli: Wojciech Marczewski (trzy), Stanisław Ciejek oraz Damian Łuczak. Od 30 minuty Pogoń grała w osłabieniu po czerwonej kartce dla Witolda Stankowskiego za faul w polu karnym.

Juniorzy młodsi: Kurowski-Grzechowiak , Stankowski, Żywica , M.Łuczak- Jankowski , Skorupiński(Krzyżaniak) , D.Łuczak , Lukstaedt , Marczewski – Ciejek ( Cieślewicz)

Trampkarze pokonali Fregatę Polanowice aż 5:0. Młodzicy w takim samym stosunku ulegli Jeziorakowi Żnin.

Po ciężkim meczu orlicy pokonali UKS Barcin 9:6. Do przerwy 4:1 prowadził zespół z Barcina, jednak druga połowa należała już do zespołu Roberta Łuczka. Bramkami podzielili się: Gracjan Furtak (cztery), Mikołaj Nowakowski (dwie), Mateusz Ścisłowski, Szymon Rutkowski,  samobójcza.

Orlicy: Jakub Kowalik, Jakub Obała, Mateusz Adamczak, Miłosz Bałdyga, Aleks Bleja, Gracjan Furtak, Gracjan Gawroński, Jakub Kufri, Bartosz Loks, Mikołaj Nowakowski,  Kacper Stefaniak, Mateusz Ścisłowski, Szymon Rutkowski, Miłosz Źrałka

Żacy w turnieju, którego gospodarzem był Piast Kołodziejewo, ale z powodu braku boiska Orlik 2012 rozegranym w Janikowie  odnieśli komplet zwycięstw pokonując Piasta Kołodziejewo 3:0 (Wojciech Pawłowski-3), UKS Barcin 5:0 (Maciej Kopiński-3, Gracjan Gawroński-2) oraz Unię Janikowo 5:0 (Kacper Kuzak-3, Gracjan Gawroński-2)