Hokejowy wynik sparingu

Hokejowym wynikiem zakończył się dzisiejszy mecz sparingowy Pogoni Mogilno. Mogilnianie wygrali z Gromem Osie.

Pierwotnie Pogoń miała zagrać z Wdą Świecie, jednak rywale nie znaleźli boiska z nawierzchnią trawiastą. W zamian zawodnicy prowadzeni przez Arkadiusza Glazę rozegrali sparing na sztucznej murawie przy stadionie bydgoskiego Zawiszy z rywalem z IV ligi – Gromem Osie.

Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Pogoni 6:4. Wynik spotkania otworzył w 20 minucie Igor Kucenko, trzy minuty później strzałem z rzutu karnego wyrównał Leszek Arent. Zawodnicy z Osia po niecałej minucie za sprawą Adama Marksa znów wyszli na prowadzenie. Pogoń wyrównała w 29 minucie po strzale Jarosława Plewy z rzutu wolnego. Dwie bramki dla Pogoni zdobył testowany Krzysztof Szal (w 44 i 54 minucie), na listę strzelców wpisali się również wprowadzeni w 2 połowie Wiktor Mrówczyński (71 minuta) i Bartłomiej Czaplewski (82 minuta). Dla Gromu w trafiali Kucenko w pięćdziesiątej i Adam Kolmajder  w 79 minucie.

Pogoń Mogilno: Tomasz Wachowiak (74′ Mateusz Lisek) – Błażej Duszyński , Leszek Arent, Piotr Szyszkowski, Bartosz Przybysz (46′ Damian Kempski) – Mirosław Maciejewski (67 Hubert Bembenek), Radosław Kanik (58′ Karol Kopliński), Damian Malczewski, Łukasz Kempski (46′ Dawid Deresiwicz) – Jarosław Plewa (46′ Bartłomiej Czaplewski), Krzysztof Szal (58′ Wiktor Mrówczyński)