I miejsce w Gębicach

Pogoń Mogilno wygrała VIII Turnieju Piłki Nożnej im. Leona Dworka połączony z obchodami 90-lecia Noteci Gębice. Mecze trwały 2 x 25 minut. W pierwszym półfinale zespół gospodarzy z Gębic wygrał z mocno osłabionym Piastem Kołodziejewo, który rozpoczął mecz bez zawodników rezerwowych. W pierwszych minutach jeden z zawodników z Kołodziejewa musiał z powodu kontuzji opuścić boisko i dopiero pod koniec pierwszej połowy dojechał jeden z zawodników, który zresztą strzelił piękną bramkę popisując się strzałem zza pola karnego prosto w okienko bramki Noteci nie dając szans drugiemu bramkarzowi z Gębic Damianowi Baranowskiemu. W drugim półfinale przeciwnikiem Naszego zespołu była drużyna, która w poprzednim sezonie B klasy grupy VI bydgoskiej zajęła 3 miejsce. Nasi zawodnicy nie mieli problemu z zespołem z Kościeszek wygrywając wysoko aż 7:0. W finale Pogoń wygrała z Notecią Gębice 3:1. Zespół Pogoni wystąpił bez wielu podstawowych zawodników, w większości młodzieżą. Bardzo dobre dwa mecze rozegrał król strzelców turnieju Rafał Laks, który strzelił w dwóch meczach 5 bramek. Swój pierwszy mecz po kontuzji rozegrał Błażej Duszyński, który wystąpił tylko w pierwszym meczu. W Pogoni zagrała ponownie dwójka graczy testowanych.