Informacje dotyczące meczu z Zawiszą

Spotkanie z Zawiszą Bydgoszcz będzie pierwszym od 210 dni meczem z udziałem kibiców. Od 15 maja na stadiony będzie mogło wejść 25% ich nominalnej pojemności. Mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 16:30 na stadionie w Mogilnie.

Mogileński klub podzielił pulę biletów po połowie dla kibiców miejscowych i Zawiszy. Dla kibiców Pogoni będzie przeznaczona trybuna i wejście od strony ulicy Mickiewicza, kibice przyjezdni zasiądą na trybunie od strony Hali Widowiskowo Sportowej. Nie będzie można poruszać się pomiędzy sektorami oraz wchodzić ponownie na stadion po jego opuszczeniu w czasie meczu.

Na mecz z Zawiszą i pozostałe spotkania do końca sezonu będą dostępne tylko bilety normalne w cenie 5zł. Nie będzie prowadzona sprzedaż karnetów.

Podczas meczu obowiązywać będzie reżim sanitarny.

Dystrybucją biletów dla kibiców przyjezdnych zajmować będzie się bydgoski klub. Kibice z Mogilna będą mogli kupić bilety w czwartek od godziny 18:00 do 20:00 w kasie stadionu lub bezpośrednio przed meczem

Przypomnijmy, że jeżeli zasady epidemiologiczne nie ulegną zmianie to od 28 maja na stadiony będzie mogło wejść 50% ich nominalnej pojemności

P