Kolejna wizyta we Włocławku

W sobotę Pogoń zagra drugi w przeciągu tygodnia mecz we Włocławku. Przeciwnikiem zespołu prowadzonego przez Damiana Malczewskiego będzie Lider Włocławek.

Mecz początkowo miał się odbyć w Mogilnie, jednak na wniosek Lidera został zmieniony gospodarz meczu.

Po 19 rozegranych meczach Lider zajmuje 3 miejsce w tabeli z 40 zgromadzonymi punktami na co składa się 12 zwycięstw, 5 remisy i 3 porażki. Bramki 60-22.

Zimą doszło w Liderze do rewolucji. Z pracy w klubie mającym przed sezonem ambicje trzecioligowe zrezygnował duet trenerski Robert Szwarc – Michał Baiński. Wolną rękę w poszukiwaniu klubów dostali piłkarze. Kilku piłkarzy oraz wspomniany duet trenerski wzmocniło trzecioligowy RKS Radomsko.

Wiosną lider pokonał Kujawiaka Kowal 2:0, przegrał 2:4 w derbowym spotkaniu z Włocłavią i przed tygodniem bezbramkowo zremisował z Kujawianką Izbica Kujawska. W meczu 1/8 finału Pucharu Polski K-PZPN zespół z Włocławka uległ na swoim boisku Unii Janikowo 1:5.

W rundzie jesiennej Pogoń przegrała z Liderem po emocjonującym meczu 3:4.

Pogoń zagra we Włocławku bez pauzującego za kartki Wiktora Mrówczyńskiego oraz kontuzjowanych Filipa Śliwińskiego, Roberta Matelskiego i Sebastiana Hulisza.

Początek meczu na stadionie we Włocławku godzina 17:00. Ze spotkania przeprowadzimy transmisje wideo i relację tekstową na żywo.

P