Kosztowne błędy Pogoni

Pogoń na zakończenie rundy jesiennej uległą Tłuchowi Tłuchowo 2:3.

Tłuchowia objęła prowadzenie w 24 minucie po świetnej główce Dawida Kiepina.

Chwilę po wznowieniu gry po dograniu Wiktora Mrówczyńskiego do wyrównania doprowadził Adam Kozłowski. Po bramce Pogoń stworzyła sobie kilka dobrych sytuacji. Zemściło się to w 66 minucie, kiedy mocnym strzalem Mrozińskiego pokonał Kamil Nowicki.

Pogoni udało się doprowadzić do wyrównania w 83 minucie – strzał Marcina Kaliskiego dobił z bliskiej odległości Wiktor Mrówczyński. 3 minuty później po katastrofalnym błędzie i stracie Krzysztofa Chojnackiego Dawid Kieplin w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Pogoni ustalając wynik na 2:3.

Był to ostatni mecz Pogoni w tym roku.

Pogoń Mogilno 2:3 (0:1) Tłuchowia Tłuchowo

Bramki: 47′ Adam Kozłowski, 83′ Wiktor Mrówczyński – 24′, 86′ Dawid Kieplin, 66′ Kamil Nowicki

Pogoń Mogilno: Paweł Mroziński, Błażej Duszyński, Bartłomiej Delekta, Antoni Krajnyk, Filip Jagielski, Igor Sobieralski, Marcin Kaliski, Mateusz Rościszewski, Krzysztof Chojnacki, Adam Kozłowski, Wiktor Mrówczyński