Ligowy rywal lepszy w sparingu

Drugiej wysokiej porażki w spotkaniu sparingowym doznali zawodnicy Pogoni Mogilno. W środowym pojedynku mogilnianie przegrali 1:4 z Orlętami Aleksandrów Kujawski.

Pierwsi bramkę zdobyli mogilnianie – w 23 minucie do bramki rywali trafił Wiktor Mrówczyński. Orlęta wyrównały trzy minuty przed przerwą po strzale Patryka Nowickiego. W 56 minucie bramkę dla Orląt zdobył Bartosz Maćkiewicz. Pogoń mogiła wyrównać w 60 minucie, niestety strzał Mateusza Nawrockiego z rzutu karnego obronił bramkarz.  W 64 minucie na 3:1 podwyższył  Łukasz Rutecki. Wynik meczu ustalił w 86 minucie Mariusz Żywica.

Pogoń Mogilno: Skowroński,  Kopliński,  Jankowski,  Gorgoń,  Melnyk, Łuczak,  Urtnowski,  testowany,  Chojnacki,  Mrówczyński,  M. Nawrocki oraz Uklejewski,  Skorupiński,  P. Nawrocki