Maciej Hanczewski: “Nie będę ukrywał, że pozostał mi sentyment do Pogoni”

Hanczewski Maciej

Liderem drużyny Gopła Kruszwica jest 37 letni Maciej Hanczewski. Zawodnik ten przez dwa i pół  roku był wyróżniającym się piłkarzem Pogoni. Powrotu na „stare śmieci” nie zaliczy do udanych, gdyż Gopło przegrało 2:0.

Gratuluje wygranej. Jesteście jedną z lepszych ekip i z pewnością awansujecie. Życzę wam tego z całego serca. Uważam, że do przerwy byliśmy lepsi i mieliśmy swoje sytuacje. Szkoda tylko, że ich nie wykorzystaliśmy, ale taka jest już piłka. Po przerwie Pogoń zagrała zdecydowanie lepiej niż do przerwy. Dyktowali warunki gry na boisku, czego efektem były zdobyte dwie bramki. Gratuluje chłopakom i myślę, że awansują z pierwszego miejsca. Nie będę ukrywał, że pozostał mi sentyment do Pogoni. Zanosi się na to, że klub pod wodzą nowego prezesa (Sławomira Woźniaka – przyp.red) z pewnością awansuje do IV ligi.