Nie sprawili prezentu trenerowi

Zawodnicy Pogoni Mogilno bezbramkowo zremisowali na własnym boisku w zaległym meczu 1 kolejki z Unią Solec Kujawski

Piłkarzom nie udało się sprawić prezentu obchodzącemu dzisiaj 41 urodziny trenerowi Arkadiuszowi Glazie. Pogoń zaledwie zremisowała z Unią Solec.

Już w 4 minucie meczu świetną okazję do zdobycia bramki miał czarnoskóry napastnik Unii Ndao Doudou , ale jego mocny strzał i później dobitkę jednego z jego kolegów z zespołu w dobrym stylu wybronił Wanecki.

Dziesięć minut później po świetnym podaniu Krzysztofa Szala w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Jarosław Plewa. Skibiński umiejętnie skrócił kont i pewnie wybronił uderzenie napastnika Pogoni.

Jak się później okazało były to najlepsze okazję obydwu zespołów. Spotkanie było często przerywane faulami. W grze Pogoni było sporo niedokładności. Pogoń miała przewagę, ale nie przekładało się to na czyste sytuację bramkowe.

W sobotę na własnym boisku Pogoń podejmować będzie Cuiavię Inowrocław (godzina 15:00).

W następną środę (godzina 16:30) w rozgrywkach Pucharu Polski mogilnianie zagrają wyjazdowy mecz z rezerwami Zawiszy.

Pogoń Mogilno: Wanecki, Krajnyk, D.Kempski, Arent, Ł.Kempski-żk, A.Szal-żk, Maciejewski, Malczewski-żk (70′ Kopliński), Czaplewski (61′ J.Wojciechowski), Plewa (78′ Gorgoń), K.Szal