Nieskuteczna Pogoń remisuje z Lechem

Pogoń Mogilno zremisowała z Lechem Rypin 2:2. Mogilnianie zagrali dzisiaj bardzo nieskutecznie. Bramki dla Pogoni zdobył Wiktor Mrówczyński w 64 i 77 minucie.

Lech kończył mecz w osłabieniu po drugiej żółtej kartce Murashko Nazarii w 83 minucie. W 88 minucie Norbert Rościszewski zmarnował rzut karny.

W niedzielę Pogoń zagra na wyjeździe ze Startem Pruszcz. Mecz zaplanowano na godzinę 11:00.

Pogoń Mogilno 2:2 (0:1) Lech Rypin

Bramki: 64′, 77′ Wiktor Mrówczyński – 14′ Kamil Sternicki, 71′ (z karnego)Marcin Baranowski

Pogoń Mogilno: Paweł Mroziński, Bartłomiej Kruszewski (46′ Adam Kozłowski), Mateusz Drzazgowski, Antoni Nowaczyk, Antoni Krajnyk, Adrian Kiełpiński (46′ Krzysztof Chojnacki), Marcin Kaliski, Mateusz Rościszewski, Piotr Mroziński (73′ Kacper Lewandowski), Norbert Rościszewski, Wiktor Mrówczyński