Nieudana Pogoń rezerw

Rezerwy Pogoni Mogilno uległy na swoim boisku Lubinanice Lubień Kujawski 3:4 (1:3).

Goście prowadzili już 3:0. Wynik meczu otworzył 33 minucie mocnym strzałem Kamil Ambrożewicz. W 37 minucie po uderzeniu Przemysława Burdyki było już 2:0. 4 minuty później piłka po uderzeniu z rzutu wolnego trafiła w rękę stojącego w murze Szymona Wypijewskiego i sędzia podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił Mariusz Jaśkiewicz.

Nadzieję na odrobienie strat odżyły dwie minuty przed przerwą. Z bliskiej odległości piłkę do siatki skierował obrońca Pogoni Maciej Śmigielski. Druga połowa to Pogoń Pogoni. W 54 i 59 minucie bramki Michała Wojciechowskiego dały wyrównanie. Niestety ostatnie słowo w tym meczu należało do drużyny przyjezdnych. Po rzucie rożnym w 61 minucie Dominik Burdyka uderzeniem głową pokonał świetnie dysponowanego tego dnia Kacpra Uklejewskiego. W końcówce Lubieniankę uchronił słupek po uderzeniu Pawła Kasprowicza z dystansu. Również jedno z uderzeń gości zatrzymało się na słupku bramki Pogoni.

W następnej kolejce zespół prowadzony przez Tomasza Gorgonia zagra na wyjeździe z GKS-em Baruchowo (sobota, 3 października 15:30). Po 9 kolejkach rezerwy Pogoni zajmują 10 miejsce w tabeli z 12 punktami.

Pogoń II Mogilno 3:4 (1:3) Lubienianka Lubień Kujawski

Bramki: 43’ Maciej Śmigielski, 54’, 59’ Michał Wojciechowski- 33’ Kamil Ambrożewicz, 37’ Przemysław Byrdyka, 41’ Mariusz Jaśkiewicz (z karnego), 54’ Dominik Burdyka

Pogoń II Mogilno: Kacper Uklejewski, Szymon Wypijewski (Nikodem Owczarzak), Mikołaj Szczególski (Mikołaj Łuczyszyn), Maciej Śmigielski, Paweł Kasprowicz, Adam Cieślewicz , Damian Łuczak (Patryk Nawrocki), Mikołaj Lisek (Mikołaj Kleczewski), Wojciech Marczewski (Bartosz Skorupiński), Waldemar Wojciechowski, Michał Wojciechowski.