Ostrovia wygrywa przed meczem z Pogonią

Nasz pierwszy rywal w rozgrywkach III ligi – Ostrovia Ostrów Wielkopolski pokonała jednego z faworytów do awansu  Polonię Środa Wielkopolska 1:0 (1:0).

Ostrovia pierwszą i jak się później okazało jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobyła już w pierwszej minucie meczu  – Maciej Stawiński ograł obrońców i nie dał szans bramkarzowi Polonii. Zespół z Środy Wielkopolskiej mógł wyrównać w 52 minucie, ale piłkę po uderzeniu z rzutu karnego przez Macieja Kononowicza bramkarz Ostrovii odbił na rzut rożny.

Ostrovia  podobnie jak Pogoń jest beniaminkiem rozgrywek.

Pogoń zmierzy się z Ostrovią już w najbliższą środę o godzinie 17:00. Z powodu remontu stadionu Pogoni mecz odbędzie się na boisku rywali.

Ostrovia 1909: Sadowski – Czech, Reyer, Woźniak (50. Szymanowski), Krawczyk, Molka, Wojciechowski (88. Świtała), Rusek, Izydorski (82. Kaczmarek), Stawiński, Gościniak (90. Gicz)