Pierwszy sparing na remis

Pogoń w swoim pierwszym sparingu zremisowała w Toruniu z Elaną 2:2 (0:0). Zawodnicy Pogoni w pierwszej połowie byli bliżej zdobycia bramki. Najpierw w 35 minucie w poprzeczkę uderzył M. Plewa, a następnie w 37 minucie w także w poprzeczkę trafił Kopliński. Pięć minut po przerwie wynik otworzył Jagielski, który wykorzystał po rzucie rożnym asystę J. Wojciechowskiego. W 55 minucie znowu do bramki trafił Jagielski, asystował ponownie J. Wojciechowski. Wynik dwubramkowy utrzymywał się do 76 minuty. Bramkę kontaktową zdobył Maćkiewicz. W 84 minucie piłkę w kierunku bramki Wachowiaka odbił Dworacki i naciskany przez zawodnika Elany bramkarz wpadł z piłką do bramki. Nieobecnego trenera (choroba) i kierownika Pogoni zastępowali Malczewski z Maciejewskim. Między 60, a 70 minutą weszli na boisko wszyscy rezerwowi zawodnicy.

Pogoń Mogilno: Wanecki, Duszyński, Dworacki, K. Szal, Jagielski, Maciejewski, Malczewski, M. Plewa, J. Wojciechowski, Kopliński, Mrówczyński oraz Wachowiak, Łuczak, Śmigielski, W. Wojciechowski, Szymański.

Elana Toruń 2:2 (0:0) Pogoń Mogilno

Bramki: 76′ Maćkiewicz, 84′ samobójcza – 50′ i 55′ Jagielski

16:31 – Początek pierwszej połowy spotkania!

35 min – Mikołaj Plewa uderza w poprzeczkę!

37 min – Tym razem Kopliński uderza w poprzeczkę! W Toruniu ciągle 0:0.

17:17 – Koniec pierwszej połowy. Do przerwy w Toruniu bez bramek.

17:21 – Początek drugiej połowy meczu!

50 min – GOL! Po rzucie rożnym bramkę zdobywa Jagielski! Asysta J. Wojciechowskiego.

55 min – GOL! Po raz kolejny do bramki trafia Jagielski i znowu asysta J. Wojciechowskiego.

76 min – GOL! Elana zdobywa bramkę kontaktową.

84 min – GOL! Naciskany przez rywala Wachowiak wpada z piłką do bramki.

18:08 – Koniec meczu! Pogoń ostatecznie zremisowała z Elaną 2:2 (0:0)