Pogoń na wiosnę w pucharach

Pogoń wygrała w Pucharze Polski z Notecią Łabiszyn 4:1. Mogileński zespół zagra na wiosnę w 1/8 finału Pucharu Polski

Wynik meczu otworzył w 16 minucie obchodzący dzisiaj swoje 21 urodziny Filip Śliwiński. Ten sam zawodnik minutę później podwyższył wynik na 2:0. W 20 minucie po indywidualnej akcji bramkarza Noteci pokonał Jay Jaskólski. Była to ostatnia bramka w 1 połowie.

Druga połowa rozpoczęła się lepiej dla gospodarzy. Już w 27 sekundzie Piotr Ziółkowski trafił do bramki Pogoni. Po straconej bramce w grę Pogoni wkradła się nerwowość, a gospodarze zaczęli śmielej atakować i stwarzać sobie wiele sytuacji.

Wynik ustalił w 84 minucie Jay Jaskólski.

Noteć Łabiszyn 1:4 (0:3) Pogoń Mogilno

Bramki: 46′ Piotr Ziółkowski – 16′,17′ Filip Śliwiński, 20′,84′ Jay Jaskólski

Pogoń Mogilno: Paweł Mroziński, Bartłomiej Kruszewski, Bartłomiej Delekta (46′ Maciej Kopiński), Błażej Duszyński, Filip Loks, Filip Jagielski, Maciej Sieradzki, Krzysztof Chojnacki (86′ Oliwier Doringer), Filip Śliwiński (46′ Adam Kozłowski), Piotr Mroziński (88′ Kacper Strzelecki), Jay Jaskólski