Pogoń podejmuje lidera z Bydgoszczy

Po 210 dniach kibice wracają na trybuny. W sobotę 15 maja Pogoń podejmować będzie na stadionie w Mogilnie bydgoskiego Zawiszę.

Zawisza przewodzi ligowej stawce wyprzedzając Chemika Bydgoszcz o 6 punktów i Włocłavię Włocławek o 7 punktów. Dorobek bydgoskiego klubu po 23 meczach to 56 punktów – 17 zwycięstw, 5 remisów i tylko jedna porażka. W bieżącym sezonie tylko Pogoni udało się pokonać Zawiszę.  3 października na stadionie w Mogilnie zespół prowadzony przez Damiana Malczewskiego po trafieniach Antoniego Krajnyka i Błażeja Duszyńskiego wygrał 2:0.

Mogileński klub podzielił pulę biletów po połowie dla kibiców miejscowych i Zawiszy. Dla kibiców Pogoni będzie przeznaczona trybuna i wejście od strony ulicy Mickiewicza, kibice przyjezdni zasiądą na trybunie od strony Hali Widowiskowo Sportowej. Nie będzie można poruszać się pomiędzy sektorami oraz wchodzić ponownie na stadion po jego opuszczeniu w czasie meczu.

Mecz poprowadzi Łukasz Zasada z Włoclawka. Na liniach pomagać mu będą Sebastian Szubski z Kowala i Mateusz Tybińkowski (Włocławek).

Na stadion będzie mogło wejść 25% jego pojemności. Cała pula biletów została rozprowadzona w przedsprzedaży. Oznacza to, że nie będzie można już nabyć wejściówek w kasach stadionu.

Początek sobotniego meczu godzina 16:30. Tradycyjnie przeprowadzimy relację i transmisję na żywo.

P