Pogoń pokonuje Cuiavię

Pogoń Mogilno pokonała Cuiavię Inowrocław 3:2. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie meczu.

Mogilnianie prowadzili już 2:0 po rzucie karnym wykorzystanym przez Antoniego Krajnika i bramce Mateusza Rościszewskiego z 70 minuty. Cuiavia po strzałach Dominika Kułaka z 80 i Mateusza Brzóstowskiego z 86 minuty. W 2 minucie doliczonego czasu gry Wiktor Mrówczyński po podaniu wprowadzonego chwile wcześniej na boisko Mateusza Zielińskiego zdobył bramkę na wagę 3 punktów.

Za tydzień Pogoń zagra na wyjeździe z Chemikiem Bydgoszcz.

Pogoń Mogilno 3:2 (0:0)Cuiavia Inowrocław

Bramki: 50′ (z karnego) Antoni Krajnyk, 70′ Mateusz Rościszewski, 90+2 Wiktor Mrówczyński – 80′ Dominik Kulak, 86′ Mateusz Brzóstowski

Pogoń Mogilno: Paweł Mroziński, Mateusz Drzazgowski, Antoni Krajnyk, Antoni Nowaczyk, Adrian Kiełpiński, Piotr Mroziński (74′ Bartłomiej Delekta), Marcin Kaliski, Mateusz Rościszewski (90′ Bartosz Marczak), Krzysztof Chojnacki (90′ Mateusz Zieliński), Adam Kozłowski (82′ Mateusz Zimny), Wiktor Mrówczyński