Pogoń ratuje remis

Pogoń Mogilno zremisowała na wyjeździe z faworyzowaną Wdą Świecie 1:1

W meczu nie brakowało ostrej walki z jednej i drugiej strony. Gra była często przerywana faulami, głównie ze strony Wdy.

Pogoń przegrywała do przerwy 0:1 po bramce do szatni z 44 minuty zdobytej uderzeniem w długi róg przez Adriana Talaśkę.

Ten sam zawodnik mógł zdobyć drugą bramkę, ale w 76 minucie Wanecki okazał się lepszy w sytuacji sam na sam.

Pogoń znakomitą sytuacje do objęcia prowadzenia miała kilka minut wcześniej po rzucie rożnym bliski skierowania piłki do siatki był Leszek Arent.

Mogilnianie wyrównali w 91minucie po wrzucie z autu obrońcy wybili piłkę wprost pod nogi Łukasza Kempskiego, który mocnym uderzeniem przy słupku pokonał bramkarza.

Zapis wideo konferencji prasowej >>

Teraz Pogoń czekają dwa mecze na własnym boisku – w środę w zaległym meczu 1 kolejki podejmować będziemy Unię Solec Kujawski, a w sobotę Cuiavię Inowrocław.

Pogoń Mogilno: Wanecki, Duszyński (83′ Wiktor Mrówczyński), Arent, D.Kempski, Ł.Kempski-żk, J.Wojciechowski (46′ Malczewski), Krajnyk, Czaplewski-żk (70′ Kopliński), Plewa (78’Gorgoń), K.Szal