Pogoń traci awans do półfinału

Pogoń Mogilno przegrała w ćwierćfinale Pucharu Polski z BKS-em Bydgoszcz 2:3. Mogilnianie prowadzili do przerwy 2:0. Rywale w drugiej połowie zdobyli 3 bramki w tym dającą awans w doliczonym czasie gry.

BKS zagra w półfinale z Włocłavią Włocławek. W drugim półfinale Unia Janikowo będzie podejmować Elanę Toruń

Pogoń Mogilno 2:3(2:0) BKS Bydgoszcz

Bramki: 5′ Filip Jagielski, 19′ Adam Kozłowski- 52′(z karnego) Maciej Sieradzki, 65′ Dominik Woźniak, 90+2 Jakub Hoffmann

żółte kartki: Adam Kozłowski, Błażej Duszyński, Filip Jagielski – Wojciech Lewandowski, Jakub Makowski

Pogoń Mogilno: Paweł Mroziński, Błażej Duszyński, Antoni Krajnyk, Bartłomiej Delekta, Dawid Szefler, Bartłomiej Kruszewski, Bartosz Czarnecki (71′ Karol Kopliński), Filip Jagielski, Jacek Wojciechowski, Piotr Mroziński (76′ Kacper Strzelecki), Adam Kozłowski (68′ Wiktor Mrówczyński)