Porażka na koniec

W ostatnim meczu sezonu Pogoń Mogilno uległa Noteciance Pakość 5:2 (2:0). Wynik spotkania otworzył w 19 minucie Michał Szot. Gdy wydawało się, że takim wynikiem zakończy się pierwsza połowa błąd obrony wykorzystał Łukasz Gawron. Trzy minuty po przerwie na 3:0 podwyższył Nadolski. W 58 minucie ten sam zawodnik podwyższył na 4:0. Po tej bramce Pogoń ruszyła do odrabiania strat do ataku przesunięto Tomasza Gorgonia i już w 61′ ten zawodnik otrzymał podanie od Czaplewskiego po czym wystawił piłkę Deresiewiczowi a ten bez problemów umieścił piłkę w siatce. W 66 minucie Deresiewicz po rzucie rożnym uderzeniem głową skierował piłkę do bramki. Odpowiedz miejscowych była błyskawiczna chwilę po wznowieniu gry Karol Fortuna przepięknym uderzeniem pod samą poprzeczkę zdobył 5 bramkę dla Notecianki. Do końca spotkania wynik się nie uległ zmianie. W doliczonym czasie po prezencie od Bembnisty Deresiewicz był blisko zdobycia swojej 3 bramki ale uderzył w słupek. Po spotkaniu kibice w Pakości świętowali awans do III Ligi. Podczas spotkania zaprezentowali b.dobrą jak na IV ligowe warunki oprawę.