Porażka rezerw na inaugurację

Rezerwy Pogoni Mogilno uległy w swoim pierwszym meczu V ligi Zdrojowi Ciechocinek 1:3

Mecz rozpoczął się dobrze dla ekipy Tomasza Gorgonia – w 24 minucie Mateusz Wawer wyprowadził rezerwy Pogoni na prowadzenie . Gospodarze jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie po bramkach Konrada Kaźmierczaka i Daniela Matuszaka z rzutu karnego. Po zmianie stron jedynego gola zdobył Artur Smykowski ustalając wynik meczu na 3:1 dla Zdroju.

W najbliższą niedzielę rezerwy będą podejmować na Stadionie Olimpijskim im Michała Olszewskiego drużynę Gopła Kruszwica. Początek meczu godzina 17:00

Bramki: 41’Konrad Kaźmierczak, 45+1 Daniel Matuszak (z karnego), 65′ Artur Smykowski – 24′ Mateusz Wawer

Żółte kartki: Daniel Aleksadrowicz, Maciej Konieczka (Pogoń II Mogilno)

Pogoń II Mogilno: Paweł Mroziński, Szymon Wypijewski (73′ Paweł Kasprowicz), Daniel Aleksandrowicz, Maciej Śmigielski, Maciej Konieczka, Mikołaj Lisek, Damian Łuczak (75′ Mikołaj Kleczewski), Mateusz Wawer (73′ Nikodem Owczarzak), Bartosz Skorupiński, Adam Cieślewicz (80′ Waldemar Wojciechowski), Michał Wojciechowski