Porażka w Osiu

Pogoń Mogilno przegrała w Osiu z tamtejszym Gromem 2:1 (1:1). Rywale odnieśli zwycięstwo mimo przewagi mogilnian.

Gospodarze prowadzenie objęli w 13 minucie , na uderzenie za pola karnego zdecydował się Mirosław Ostrowski i piłka wpadła do bramki  Adama Waneckiego. Mogilnienie wyrównali trzy minuty przed przerwą. Po rzucie wolnym Robert Matelski zgrał piłkę do Damiana Kempskiego, który uderzeniem głową pokonał bramkarza. Losy meczu rozstrzygnęły się w 80 minucie Dariusz Wolski po błędach mogileńskiej defensywy znalazł się sam na sam z Waneckim i zdobył zwycięską bramkę.

Za tydzień Pogoń podejmować będzie Unię Gniewkowo.

Pogoń Mogilno: Wanecki – Duszyński, Arent, Kempski, Szyszkowski – Kopliński (76′ Mrówczyński), Maciejewski, Czaplewski, Przybysz (83′ Adamski), Wojciechowski (26′ Bembenek) – Matelski ( 67′ Gorgoń)