Porażka w pierwszym sparingu.

Sparing Unia Solec Dąbrówka

Piłkarze Pogoni Mogilno przegrali w swoim pierwszym spotkaniu kontrolnym przed sezonem przegrali w Unią Solec Kujawski 3:4 (2:0).  W 17 minucie wynik spotkania otworzył Jacek Wojciechowski a minutę przed przerwą gola zdobył Mikołaj Kleczewski. Wynik do przerwy mógł być wyższy ale Robert Szutkowski trafił w słupek, a Mirosław Maciejewski w poprzeczkę. W 51 minucie po świetnym dośrodkowaniu Mateusza Turka piłkę głowa do siatki skierował Sebastian Basiński. Później do odrabiania strat zabrali się zawodnicy z Solca Kujawskiego. W 65 minucie piłkę do siatki skierował Łukasz Ruciński, w 67 i 79 minucie bramki zdobył Sebastian Mendlewski. Zwycięską bramkę dla Unii zdobył w 85 minucie Michał Murak.

Fotorelacja

I Połowa: Wachowiak, Arent, Kempski, Konopiński, Kleczewski, Duszyński, Maciejewski, Malczewski, Szutkowski, Deresiewicz, Wojciechowski

II Połowa: Wanecki, Gwiazda, Maciejewski (Mrówczyński), Turek, Kempski, Basiński, Arent, Szwarckopf (Blaszak), Kopliński, Koczorowski (Pomykała), Krotoszyński