Punkt stracony w końcówce

Pogoń Mogilno uległa Lechowi Rypin 1:2. Nasi rywale bramkę na wagę 3 punktów zdobyli w 93 minucie.

W 41 minucie rzut karny zmarnował Błażej Duszyński – trafił w poprzeczkę.

Od 61 minuty Pogoń grała w 10 po drugiej żółtej kartce dla Duszyńskiego. W doliczonym czasie 2 połowy czerwoną kartkę zobaczył Robert Pepliński

Niestety nad meczem nie panował sędzia Adam Kraśnicki z Dobrzynia nad Wisłą. Trójka sędziowska popełniła całą masę błędów podgrzewając atmosferę spotkania.

Bramki: 26′, 90+3 Martyn Trędewicz – 43′ Filip Śliwiński

źółte kartki: Radosław Rybka, Marcin Baranowski – Antoni Krajnyk, Piotr Mroziński

czerwona kartka: 61′ Błażej Duszyński (za dwie żółte), 90+3 Robert Pepliński

Pogoń Mogilno: Paweł Mroziński, Robert Pepliński, Bartłomiej Kruszewski, Błażej Duszyński, Robert Matelski, Antoni Krajnyk, Dawid Szefler (73′ Bartosz Czarnecki), Jacek Wojciechowski (82′ Krzysztof Chojnacki), Filip Jagielski, Filip Śliwiński (66′ Piotr Mroziński), Wiktor Mrówczyński