Remisowo z Zagłębiem

Zespół rezerw zremisował w dzisiejszym meczu z Zagłębiem Piechcin. Do przerwy prowadziło Zagłębie po skutecznym wykorzystaniu przez Pawła Marciniaka rzutu karnego podyktowanego za faul Pawła Kasprowicza. W drugiej połowie jedna z nielicznych akcji zawodników z Piechcina zakończyła się bramką Łukasza Reinke, który wykorzystał dośrodkowanie Damiana Lewandowskiego. Zespół Tomasza Gorgonia raz po raz atakował bramkę Zagłębia i zdołał doprowadzić do remisu. Najpierw Maksymilian Welzandt pięknym strzałem zdobył bramkę kontaktową, a w końcówce meczu Mikołaj Lisek wykorzystał błąd obrońców. Asystowali im kolejno Mikołaj Fojucik i Kacper Krotoszyński.

Kolejny sparing rezerwy rozegrają w Inowrocławiu gdzie w sobotę o godzinie 16:00 rywalem będzie Noteć Inowrocław.

Pogoń II Mogilno 2:2 (0:1) Zagłębie Piechcin

Bramki: 72′ Maksymilian Welzandt, 87′ Mikołaj Lisek – 19′ (rz.k.) Paweł Marciniak, 58′ Łukasz Reinke
Pogoń II Mogilno: Kacper Uklejewski, Krzysztof Krotoszyński, Paweł Kasprowicz, Mateusz Wawer, Mateusz Waliszewski, Arkadiusz Dernoga, Mikołaj Nowakowski, Szymon Rutkowski, Stanisław Ciejek, Maciej Konieczka, Kacper Kraska oraz Kacper Krotoszyński, Mateusz Jankowski, Mateusz Ścisłowski, Mikołaj Fojucik, Maciej Śmigielski, Maksymilian Welzandt, Łukasz Lehmann, Mateusz Bonkowski, Mikołaj Lisek