Rezerwy postawiły się liderowi

Rezerwy Pogoni postawili liderowi klasy okręgowej. W rozegranym dzisiaj spotkaniu drużyna prowadzona przez Tomasza Gorgonia przegrała na swoim boisku z Tłuchowią Tłuchowo 1:3.

W pierwszej połowie lepsze sytuacje stworzyli zawodnicy Pogoni, ale nie zobaczyliśmy żadnej bramki.

W 58 minucie Adam Kozłowski dośrodkował na głowę Macieja Konieczki, a ten z bliskiej odległości skierował głową piłkę do siatki. Rywale odpowiedzieli dwoma trafieniami Dawida Kieplina z 66 minuty i 77 minuty po strzałach w zamieszaniu w polu karnym. W drugiej minucie doliczonego czasu gry ten sam zawodnik wykorzystał sytuację sam na sam ustalając wynik na 1:3.

Pogoń II Mogilno 1:3 Tłuchowia Tłuchowo

Bramki: 58′ Maciej Konieczka – 66′, 77′, 90+2 Dawid Kieplin

Pogoń II Mogilno: Kacper Uklejewski, Paweł Kasprowicz, Maciej Śmigielski, Maciej Konieczka, Szymon Rutkowski (76′ Mateusz Bonkowski), Arkadiusz Dernoga, Oliwier Doringer (85′ Mateusz Waliszewski), Jakub Pęziak, Paweł Pomaski (68′ Stanisław Ciejek), Adam Kozłowski, Mikołaj Lisek (76′ Patryk Nawrocki)