Sobota na Solankach

W sobotę o 14:00 Pogoń zagra w Inowrocławiu z Cuiavią.

W pierwszej kolejce Cuiavia pokonała na wyjeździe Legię Chełmża 2:1. Zespół z Inowrocławia w lipcu rozegrał również mecz półfinałowy Pucharu Polski na szczeblu okręgu z Zawiszą Bydgoszcz, który przegrał 1:4.

W poprzednim sezonie w Mogilnie padł remis 2:2. Bramki dla Pogoni strzelali Jacek Wojciechowski i Robert Matelski.

Pogoń ma w swoim składzie trójkę zawodników reprezentujących w przeszłości Cuiavię – Bartłomieja Kryszewskiego, Sebastiana Hulisza i Filipa Jagielskiego.

Jak informuje inowrocławski klub ze względu na restrykcje sanitarne oraz niemasowy charakter spotkania, na trybunach może zasiąść maksymalnie 999 osób. Bilety będzie można nabywać w kasach, otwartych od godziny 13:00. Cena biletu wynosi 5 złotych. Kobiety i dzieci wchodzą za darmo. W trakcie nabywania biletów przy kasie należy zachować odstęp co najmniej 1,5 metra od drugiej osoby. Każdy bilet będzie zawierał numer krzesełka znajdującego się na głównej trybunie stadionu. Ochroniarze umiejscowieni przy bramie głównej obiektu będą dezynfekowali dłonie kibicom, a Ci są zobowiązani do noszenia na twarzy maseczek w trakcie przemieszczania się po stadionie. Kibice powinni zajmować co drugie miejsce na trybunie głównej, zgodnie z numeracją nabytych biletów. Wyjątkiem w tej kwestii są rodziny z dziećmi mieszkające na co dzień w jednym domu. Podczas meczu Cuiavia Bank Spółdzielczy – Pogoń dostępny będzie catering w postaci grilla. Podczas składania zamówień prosimy również o zachowanie dystansu 1,5 metra od innych osób. Zgodnie z zasadą przemieszczania się po obiekcie w maseczkach, osoby korzystające z cateringu powinny mieć zasłonięte usta i nos. Przy stanowisku z grillem dostępny będzie płyn do dezynfekcji rąk.

Początek meczu na Stadionie im. Inowrocławskich Olimpijczyków godzina 14:00. Z Inowrocławia przeprowadzimy transmisję wideo i relację tekstową.

P