Sokół odpadł z Pucharu Polski

Ostatni trzecioligowiec z naszej grupy w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu centralnym odpadł z rozgrywek.

Sokół Kleczew na własnym przegrał po rzutach karnych z drugoligowym Górnikiem Polkowice. Goście prowadzenie objęli już w 10 minucie po golu Damiana Ałdasia. Zespół z Kleczewa wyrównał tuż przed przerwą po rzucie karnym za faul na Antosiku, pewnym egzekutorem jedenastki był Kamil Krzyżanowski. Po 90 minutach był remis 1:1, również dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia. Bohaterem rzutów karnych był bramkarz Górnika Polkowice – Damian Primel, który obronił wszystkie trzy rzuty karne, w których Górnik pokonał Sokoła 2:0. Gdyby Sokół wygrał kolejnym jego przeciwnikiem byłaby Flota Świnoujście.