Szubinianka pokonana w pucharze

Pogoń Mogilno pokonała Szubiniankę Szubin w Okręgowym Pucharze Polski K-PZPN 1:5.

Niespodziewanie to Szubinianka pierwsza objęła prowadzenie. W 4 minucie Jakuba Kowalika pokonał Marek Kwit.

Kolejne minuty to wyraźna przewaga Pogoni. W 17 minucie do wyrównania doprowadził Szymon Meller. Ten sam zawodnik w 8 minucie drugiej połowy wyprowadził Pogoń na prowadzenie. W 69 i 91 minucie do bramki rywali trafiał Wiktor Mrówczyński. Wynik na 5:1 dla Pogoni ustalił w 93 minucie Michał Jaworski, który pokonał swojego bramkarza.

W sobotę Pogoń zagra na wyjeździe z Kujawianką Izbica Kujawska.

Szubinianka Szubin 1:5 (1:1) Pogoń Mogilno

Bramki: 4′ Marek Gwit – 17′, 53′ Szymon Meller, 69′, 90+1′ Wiktor Mrówczyński, 90+3 Michał Jaworski (samobójcza)

Pogoń Mogilno: Jakub Kowalik, Bartłomiej Kruszewski, Mateusz Drzazgowski (69′ Bartłomiej Delekta), Kacper Lewandowski, Mateusz Zimny (52′ Adam Kozłowski), Filip Jagielski, Szymon Meller (82′ Adam Boiński), Marcin Kaliski (82′ Mateusz Zieliński), Norbert Rościszewski, Piotr Mroziński, Wiktor Mrówczyński