Zaloguj się

| Przypomnij mi hasło

Osób online: 2
następny mecz | sob 27 Maj, 17:00
następny mecz | czw 01 Cze, 00:00
następny mecz | sob 03 Cze, 17:00
następny mecz | nie 11 Cze, 17:00
następny mecz | sob 17 Cze, 17:00
następny mecz | sob 24 Cze, 17:00

Tabela ligowa

1Unia Solec Kujawski2962
2Kujawianka Izbica2960
3Pogoń Mogilno2858
4Start Warlubie2952
5Chełminianka2952
6Lech Rypin2951
7Orlęta Aleksandrów3049
8Cuiavia Inowrocław2946
1Unia Solec Kujawski2962
2Kujawianka Izbica2960
3Pogoń Mogilno2858
4Start Warlubie2952
5Chełminianka2952
6Lech Rypin2951
7Orlęta Aleksandrów3049
8Cuiavia Inowrocław2946
8Włocławia Włocławek1418
9Budowalny KS Bydgoszcz1417
10Polonia Bydgoszcz1316
11Cuiavia Inowrocław1415
12Gwiazda Bydgoszcz1514
13Pomorzanin Toruń149
14Lider Włocławek135
15Pogoń Mogilno145
9Włókniarz Toruń1521
10UKS SMS Włocławek1518
11Elana Toruń1517
12Budowlany KS Bydgoszcz1415
13Olimpia Grudziądz1513
14Pogoń Mogilno157
15Unia Janikowo157
16Cuiavia Inowrocław156
1Gopło Kruszwica924
2Pogoń Mogilno821
3Cuiavia Inowrocław919
4Błękitni Inowrocław815
5Zawisza Bydgoszcz915
6Polonia Bydgoszcz912
7Unia Janikowo89
8Noteć Inowrocław87
1Pogoń Mogilno822
2Polonia II Bydgoszcz819
3Noteć Gębice816
4Cuiavia Inowrocław816
5Notecianka Pakość812
6CWZS III Bydgoszcz89
7Zagłębie Piechcin84
8UKS Barcin84
1Budowlany KS Bydgoszcz00
1Pogoń Mogilno00
1Start Warlubie00
1Wisełka II Solec Kujawski00
1Notecianka Pakość1230
2Pogoń Mogilno1228
3Unia Janikowo128
4Kujawianka Strzelno123

Kadra

Antoni Krajnyk
Obrońca
występy 17
minuty 1530
bramki 1
kartki
3
0
Daniel Aleksandrowicz
Obrońca
występy 6
minuty 317
bramki 0
kartki
3
0
Tomasz Wachowiak
Bramkarz
występy 0
minuty 0
bramki 0
kartki
0
0
Bartosz Wirbicki
Napastnik
występy 0
minuty 0
bramki 0
kartki
0
0
Amadeusz Rakowski
Bramkarz
występy 0
minuty 0
bramki 0
kartki
0
0
Kacper Uklejewski
Bramkarz
występy 0
minuty 0
bramki 0
kartki
0
0
Filip Jagielski
Pomocnik
występy 10
minuty 0
bramki 0
kartki
0
0
Mikołaj Łuczyszyn
Pomocnik
występy 1
minuty 27
bramki 0
kartki
0
0
Mikołaj Lukstaedt
Obrońca
występy 2
minuty 88
bramki 0
kartki
0
0
Paweł Olejniczak
Bramkarz
występy 1
minuty 90
bramki 0
kartki
0
0
Dominik Michalak
Obrońca
występy 7
minuty 182
bramki 0
kartki
2
0
Robert Matelski
Obrońca, Napastnik
występy 12
minuty 220
bramki 0
kartki
1
0
Maciej Konieczka
Pomocnik
występy 7
minuty 274
bramki 0
kartki
1
0
Mateusz Jankowski
Pomocnik
występy 12
minuty 419
bramki 0
kartki
0
0
Mateusz Skowroński
Bramkarz
występy 17
minuty 1530
bramki 0
kartki
3
0
Andrii Melnyk
Obrońca
występy 12
minuty 644
bramki 0
kartki
0
0
Wiktor Mrówczyński
Napastnik
występy 18
minuty 843
bramki 10
kartki
3
0
Krzysztof Urtowski
Pomocnik
występy 17
minuty 904
bramki 1
kartki
2
0
Damian Łuczak
Pomocnik
występy 15
minuty 1050
bramki 2
kartki
3
0
Karol Kopliński
Pomocnik
występy 16
minuty 1103
bramki 1
kartki
1
0
Jakub Śmigielski
Pomocnik
występy 15
minuty 1119
bramki 0
kartki
1
0
Mateusz Nawrocki
Napastnik
występy 17
minuty 1134
bramki 11
kartki
1
0
Błażej Duszyński
Obrońca
występy 15
minuty 1336
bramki 4
kartki
4
0
Krzysztof Chojnacki
Pomocnik
występy 16
minuty 1336
bramki 8
kartki
1
1
Tomasz Gorgoń
Obrońca
występy 17
minuty 1463
bramki 0
kartki
2
0
Krzysztof Szal
Napastnik
występy 17
minuty 1479
bramki 6
kartki
2
0
Kornel Fatla
Pomocnik
występy 0
minuty 0
bramki 0
kartki
0
0
7 stycznia 2017

Triumf młodzików Pogoni

Młodzicy Pogoni Mogilno zwyciężyli w organizowanym przez Klub Sportowy Pogoń w Mogilnie oraz rodziców halowym turnieju rocznika 2004 i młodszych. W finale pogoniści po rzutach karnych pokonali Noteciankę Pakość.

Grupa A

Pogoń  I Mogilno 3:0 Pogoń Orlicy Mogilno

Bramki: Maciej Kopiński 2, Kacper Strzelecki

Notecianka Pakość 2:0  Unia Janikowo

Bramki: Hubert Jaskuła,  Adam Kozłowski

Pogoń I Mogilno 1:0 Unia Janikowo

Bramka: Kacper Strzelecki

Dąb Potulice 1:0 Notecianka Pakość

Bramka: Adrian Woźny

Pogoń I Mogilno 1:2  Notecianka Pakość

Bramki: Kacper  Strzelecki ( Pogoń I), Bartosz Salamon ,  Aleks Kapisz (Notecianka)

Pogoń Orlicy Mogilno  1:2 Dąb Potulice

Bramki: Adrian Krygier (Orlicy), Hubert Gruntkowski,  Oliwier  Franczak ( Dąb)

Pogoń I Mogilno 2:1 Dąb Potulice

Bramki: Kacper Wawer 2 (Pogoń I), Kacper Borowicki (Dąb)

Pogoń Orlicy Mogilno 0:2 Unia Janikowo

Bramki: Jan Szczutkowski,  Marcin Wojciechowski

Pogoń Orlicy Mogilno 0:2  Notecianka Pakość 

Bramki: Filip Patyk,  Adam Kozłowski

Unia Janikowo 1:0 Dąb Potulice

Bramka: Bartosz Wandachowicz

Tabela

1.       Notecianka Pakość  4 9  6:2

2.       Pogoń I Mogilno 4 9 7:3

3.       Unia Janikowo 4 6 3:3

4.       Dąb Potulice  4  6 4:4

5.       Pogoń Orlicy Mogilno  4 0 1:9

Grupa B

Pogoń II Mogilno 0:1  MKS Trzemeszno

Bramka: Damian Gajos

SMS Łódź 0:1  MKS Trzemeszno

Bramka: Damian Gajos

Noteć Gębice 1:0 SMS Łódź

Bramka: Kajetan Kołacki

Pogoń II Mogilno 0:0  Noteć Gębice

Pogoń II Mogilno 0:1 SMS Łódź

Bramka: Kamil Nitecki

Noteć Gębice 1:0 MKS Trzemeszno

Bramka: Maciej Suszek

Tabela

1.       Noteć Gębice 3  7  2:0

2.       MKS Trzemeszno  3 6 2:1

3.       SMS Łódź  3  3  1:2

4.       Pogoń II Mogilno 3 1 0:2

Półfinały

5- 8  miejsca

Pogoń II Mogilno 1:0  Unia Janikowo

Bramka: Mateusz Kąkol

Dąb Potulice 2:2(karne 5:4) SMS Łódź 

Bramki: Adrian Woźny , Oliwier Franczak (Dąb), Kacper Szyszko 2 (SMS)

MKS Trzemeszno 0:3  Notecianka Pakość

Bramki: Adam Kozłowski,  Hubert Jaskuła,  Aleks Kamysz

Pogoń I Mogilno 2:0 Noteć Gębice

Bramki: Kacper Kuzak,  Kacper Strzelecki

O VII miejsce:

Unia Janikowo –  SMS Łódź  1:1 karne 0;1

Bramki: Bartosz Wandachowicz  (Unia ), Wiktor Adamczak (SMS)

Mecz o V miejsce:

Pogoń II Mogilno 0:7 Dąb Potulice

Bramki: Mateusz Muzalewski 2, Oliwier Franczak, Igor Jezierski,  Filip  Szczepaniak, Kacper  Katafiasz , Adrian Woźny

Mecz o III miejsce:

MKS Trzemeszno 0:0(karne 1:2) Noteć Gębice

Finał:

Pogoń Mogilno 1:1(karne 2:1) Notecianka Pakość

Bramki: Kacper Strzelecki ( Pogoń I), Aleks Kapysz

Kolejność końcowa:

1.       Pogoń I Mogilno

2.       Notecianka Pakość

3.       Noteć Gębice

4.       MKS Trzemeszno

5.       Dąb Potulice

6.       Pogoń II Mogilno

7.       SMS Łódź

8.       Unia Janikowo

9.       Pogoń Orlicy Mogilno

Najlepszy zawodnik: Aleksander Nadolski (Notecianka Pakość)

Najlepszy bramkarz: Igor Gzik (Noteć Gębice)

Król strzelców: Kacper Dziki Strzelecki

Sędziowali: Wiktor Mrówczyński, Kamil Żywica

Sekretariat: Mikołaj Kleczewski

Dyrektor turnieju: Iwona Kopińska

Pogoń I Mogilno: Jakub Kowalik, Maciej Rząd, Maciej Kopiński, Paweł Pomaski,  Kacper Wawer,  Kacper Strzelecki, Kacper Kuzak, Magda Radojewska, Jędrzej Dąbek, Kacper Stefaniak

Pogoń II Mogilno: Jakub Obała, Eryk Woźniak,  Jan Kędzierski, Bartosz Loks, Patryk Bizon, Jakub Ozimek, Wojciech Pawłowski, Mateusz Kąkol, Wiktor Maliński

Pogoń Orlicy Mogilno: Hubert Lange, Kacper Krotoszyński,  Szymon Szymański, Wiktor Kuśmierczak,  Mateusz Zieliński, Sebastian Cegiel,  Antoni Winkiel, Igor Oborski, Remigiusz Oborski , Adrian Krygier

Najlepszy zawodnik:

Pogoń I : Kacper Wawer

Pogoń II: Bartosz Loks

Pogoń Orlicy: Adrian Krygier

Sponsorzy: Centrostal Kujawy Sp. z o.o. Mogilno, GALWA-tech Cynkownia Galwaniczna Mogilno , P.H. Technik Witold Noske, Usługi Remontowo – Budowlane Marcin Walenciak, Usługi Ciesielsko – Dekarskie Staszewski Mariusz, Z.P.H.U. TARTAK Bartczak Waldemar, firma w3m.pl, Colson Europe B.V. Sp. z o.o.  Komorniki,  „KAZMEX ” Kaźmierczak Waldemar , P.H.U PiastPol J.L Toruń,  Igoma Transport i Rozładunek Maciej Murzyn, Transport Krajowy i Międzynarodowy Łukasz Przybylski, Urząd Miasta i Gminy Mogilno , egoCRAFT.pl, Sklep piłkarski R-GOL, Wojciechowski Grzegorz- TRANS-WOJ, Invest-Rem Sp. z.o.o., Usługi Transportowe Jacek Przybylski, Przedsiębiorstwo Budowlane Maciej Szymański

Dodał: Rychu

Comments are closed.