[nm-wp-login]
Osób online:
następny mecz | sob 25 Lis, 12:00 (WYJAZD)

Tabela ligowa

1Chemik Bydgoszcz1643
2Kujawianka Izbica1538
3Polonia Bydgoszcz1631
4Pogoń Mogilno1629
5Sparta Brodnica1628
6Notecianka Pakość1627
7Lech Rypin1627
8Legia Chełmża1624
1Unia Solec Kujawski3474
2Kujawianka Izbica3473
3Pogoń Mogilno3466
4Lech Rypin3463
5Start Warlubie3460
6Chełminianka3458
7Orlęta Aleksandrów3355
8Cuiavia Inowrocław3455
8Włocławia Włocławek1418
9Budowalny KS Bydgoszcz1417
10Polonia Bydgoszcz1316
11Cuiavia Inowrocław1415
12Gwiazda Bydgoszcz1514
13Pomorzanin Toruń149
14Lider Włocławek135
15Pogoń Mogilno145
9Włókniarz Toruń1521
10UKS SMS Włocławek1518
11Elana Toruń1517
12Budowlany KS Bydgoszcz1415
13Olimpia Grudziądz1513
14Pogoń Mogilno157
15Unia Janikowo157
16Cuiavia Inowrocław156
1Gopło Kruszwica924
2Pogoń Mogilno821
3Cuiavia Inowrocław919
4Błękitni Inowrocław815
5Zawisza Bydgoszcz915
6Polonia Bydgoszcz912
7Unia Janikowo89
8Noteć Inowrocław87
1Pogoń Mogilno822
2Polonia II Bydgoszcz819
3Noteć Gębice816
4Cuiavia Inowrocław816
5Notecianka Pakość812
6CWZS III Bydgoszcz89
7Zagłębie Piechcin84
8UKS Barcin84
1Budowlany KS Bydgoszcz00
1Pogoń Mogilno00
1Start Warlubie00
1Wisełka II Solec Kujawski00
1Notecianka Pakość1230
2Pogoń Mogilno1228
3Unia Janikowo128
4Kujawianka Strzelno123

Kadra

Jacek Wojciechowski
Pomocnik
występy 9
minuty 810
bramki 2
kartki
3
0
Łukasz Retlewski
Pomocnik
występy 6
minuty 277
bramki 1
kartki
3
0
Maciej Śmiegielski
Pomocnik
występy 0
minuty 0
bramki 0
kartki
0
0
Maciej Trębusiewicz
Obrońca
występy 0
minuty 0
bramki 0
kartki
0
0
Filip Jagielski
Pomocnik
występy 7
minuty 0
bramki 0
kartki
0
0
Kacper Uklejewski
Bramkarz
występy 0
minuty 0
bramki 0
kartki
0
0
Maciej Konieczka
Pomocnik
występy 1
minuty 4
bramki 0
kartki
0
0
Maciej Frandzelski
występy 2
minuty 17
bramki 0
kartki
0
0
Mikołaj Szczególski
Obrońca
występy 1
minuty 28
bramki 0
kartki
0
0
Jakub Śmigielski
Pomocnik
występy 5
minuty 99
bramki 0
kartki
0
0
Oskar Woźniak
Obrońca
występy 4
minuty 133
bramki 0
kartki
0
0
Tomasz Wachowiak
Bramkarz
występy 4
minuty 270
bramki 0
kartki
0
0
Karol Kopliński
Pomocnik
występy 6
minuty 283
bramki 0
kartki
1
0
Mateusz Nawrocki
Napastnik
występy 9
minuty 754
bramki 3
kartki
1
0
Wiktor Mrówczyński
Napastnik
występy 9
minuty 348
bramki 3
kartki
1
0
Antoni Krajnyk
Obrońca
występy 6
minuty 365
bramki 1
kartki
0
0
Błażej Duszyński
Obrońca
występy 5
minuty 417
bramki 0
kartki
2
0
Mateusz Skowroński
Bramkarz
występy 5
minuty 450
bramki 0
kartki
0
0
Robert Matelski
Obrońca, Napastnik
występy 9
minuty 452
bramki 1
kartki
1
0
Adam Cieślewicz
Obrońca
występy 8
minuty 460
bramki 1
kartki
1
0
Krzysztof Urtowski
Pomocnik
występy 7
minuty 540
bramki 0
kartki
1
0
Damian Łuczak
Pomocnik
występy 8
minuty 576
bramki 0
kartki
2
0
Tomasz Gorgoń
Obrońca
występy 8
minuty 607
bramki 0
kartki
4
0
Krzysztof Szal
Napastnik
występy 9
minuty 706
bramki 2
kartki
1
0
Patryk Nawrocki
Obrońca
występy 0
minuty 0
bramki 0
kartki
0
0
7 stycznia 2017

Triumf młodzików Pogoni

Młodzicy Pogoni Mogilno zwyciężyli w organizowanym przez Klub Sportowy Pogoń w Mogilnie oraz rodziców halowym turnieju rocznika 2004 i młodszych. W finale pogoniści po rzutach karnych pokonali Noteciankę Pakość.

Grupa A

Pogoń  I Mogilno 3:0 Pogoń Orlicy Mogilno

Bramki: Maciej Kopiński 2, Kacper Strzelecki

Notecianka Pakość 2:0  Unia Janikowo

Bramki: Hubert Jaskuła,  Adam Kozłowski

Pogoń I Mogilno 1:0 Unia Janikowo

Bramka: Kacper Strzelecki

Dąb Potulice 1:0 Notecianka Pakość

Bramka: Adrian Woźny

Pogoń I Mogilno 1:2  Notecianka Pakość

Bramki: Kacper  Strzelecki ( Pogoń I), Bartosz Salamon ,  Aleks Kapisz (Notecianka)

Pogoń Orlicy Mogilno  1:2 Dąb Potulice

Bramki: Adrian Krygier (Orlicy), Hubert Gruntkowski,  Oliwier  Franczak ( Dąb)

Pogoń I Mogilno 2:1 Dąb Potulice

Bramki: Kacper Wawer 2 (Pogoń I), Kacper Borowicki (Dąb)

Pogoń Orlicy Mogilno 0:2 Unia Janikowo

Bramki: Jan Szczutkowski,  Marcin Wojciechowski

Pogoń Orlicy Mogilno 0:2  Notecianka Pakość 

Bramki: Filip Patyk,  Adam Kozłowski

Unia Janikowo 1:0 Dąb Potulice

Bramka: Bartosz Wandachowicz

Tabela

1.       Notecianka Pakość  4 9  6:2

2.       Pogoń I Mogilno 4 9 7:3

3.       Unia Janikowo 4 6 3:3

4.       Dąb Potulice  4  6 4:4

5.       Pogoń Orlicy Mogilno  4 0 1:9

Grupa B

Pogoń II Mogilno 0:1  MKS Trzemeszno

Bramka: Damian Gajos

SMS Łódź 0:1  MKS Trzemeszno

Bramka: Damian Gajos

Noteć Gębice 1:0 SMS Łódź

Bramka: Kajetan Kołacki

Pogoń II Mogilno 0:0  Noteć Gębice

Pogoń II Mogilno 0:1 SMS Łódź

Bramka: Kamil Nitecki

Noteć Gębice 1:0 MKS Trzemeszno

Bramka: Maciej Suszek

Tabela

1.       Noteć Gębice 3  7  2:0

2.       MKS Trzemeszno  3 6 2:1

3.       SMS Łódź  3  3  1:2

4.       Pogoń II Mogilno 3 1 0:2

Półfinały

5- 8  miejsca

Pogoń II Mogilno 1:0  Unia Janikowo

Bramka: Mateusz Kąkol

Dąb Potulice 2:2(karne 5:4) SMS Łódź 

Bramki: Adrian Woźny , Oliwier Franczak (Dąb), Kacper Szyszko 2 (SMS)

MKS Trzemeszno 0:3  Notecianka Pakość

Bramki: Adam Kozłowski,  Hubert Jaskuła,  Aleks Kamysz

Pogoń I Mogilno 2:0 Noteć Gębice

Bramki: Kacper Kuzak,  Kacper Strzelecki

O VII miejsce:

Unia Janikowo –  SMS Łódź  1:1 karne 0;1

Bramki: Bartosz Wandachowicz  (Unia ), Wiktor Adamczak (SMS)

Mecz o V miejsce:

Pogoń II Mogilno 0:7 Dąb Potulice

Bramki: Mateusz Muzalewski 2, Oliwier Franczak, Igor Jezierski,  Filip  Szczepaniak, Kacper  Katafiasz , Adrian Woźny

Mecz o III miejsce:

MKS Trzemeszno 0:0(karne 1:2) Noteć Gębice

Finał:

Pogoń Mogilno 1:1(karne 2:1) Notecianka Pakość

Bramki: Kacper Strzelecki ( Pogoń I), Aleks Kapysz

Kolejność końcowa:

1.       Pogoń I Mogilno

2.       Notecianka Pakość

3.       Noteć Gębice

4.       MKS Trzemeszno

5.       Dąb Potulice

6.       Pogoń II Mogilno

7.       SMS Łódź

8.       Unia Janikowo

9.       Pogoń Orlicy Mogilno

Najlepszy zawodnik: Aleksander Nadolski (Notecianka Pakość)

Najlepszy bramkarz: Igor Gzik (Noteć Gębice)

Król strzelców: Kacper Dziki Strzelecki

Sędziowali: Wiktor Mrówczyński, Kamil Żywica

Sekretariat: Mikołaj Kleczewski

Dyrektor turnieju: Iwona Kopińska

Pogoń I Mogilno: Jakub Kowalik, Maciej Rząd, Maciej Kopiński, Paweł Pomaski,  Kacper Wawer,  Kacper Strzelecki, Kacper Kuzak, Magda Radojewska, Jędrzej Dąbek, Kacper Stefaniak

Pogoń II Mogilno: Jakub Obała, Eryk Woźniak,  Jan Kędzierski, Bartosz Loks, Patryk Bizon, Jakub Ozimek, Wojciech Pawłowski, Mateusz Kąkol, Wiktor Maliński

Pogoń Orlicy Mogilno: Hubert Lange, Kacper Krotoszyński,  Szymon Szymański, Wiktor Kuśmierczak,  Mateusz Zieliński, Sebastian Cegiel,  Antoni Winkiel, Igor Oborski, Remigiusz Oborski , Adrian Krygier

Najlepszy zawodnik:

Pogoń I : Kacper Wawer

Pogoń II: Bartosz Loks

Pogoń Orlicy: Adrian Krygier

Sponsorzy: Centrostal Kujawy Sp. z o.o. Mogilno, GALWA-tech Cynkownia Galwaniczna Mogilno , P.H. Technik Witold Noske, Usługi Remontowo – Budowlane Marcin Walenciak, Usługi Ciesielsko – Dekarskie Staszewski Mariusz, Z.P.H.U. TARTAK Bartczak Waldemar, firma w3m.pl, Colson Europe B.V. Sp. z o.o.  Komorniki,  „KAZMEX ” Kaźmierczak Waldemar , P.H.U PiastPol J.L Toruń,  Igoma Transport i Rozładunek Maciej Murzyn, Transport Krajowy i Międzynarodowy Łukasz Przybylski, Urząd Miasta i Gminy Mogilno , egoCRAFT.pl, Sklep piłkarski R-GOL, Wojciechowski Grzegorz- TRANS-WOJ, Invest-Rem Sp. z.o.o., Usługi Transportowe Jacek Przybylski, Przedsiębiorstwo Budowlane Maciej Szymański

Dodał: Rychu

Comments are closed.