W Gębicach na piątkę

Pogoń Mogilno pokonała w Gębicach Chełminiankę Chełmno 5:0.

W 19 minucie Dawid Szpankiewicz w polu karnym łapał za koszulkę Wiktora Mrówczyńskiego za co sędzia Mateusz Tybińkowski wskazał na jedenasty metr. Rzut karny wykorzystał sam poszkodowany. W 27 minucie było już 2:0. Po indywidualnej akcji Piotr Mroziński strzałem w długi róg pokonał bramkarza Chełminianki . Trzy minuty później ten sam zawodnik trafił w słupek bramki. Tuż przed przerwą wynik na 3:0 po podaniu Piotra Mrozińskiego podwyższył Wiktor Mrówczyński.

W 56 minucie po podaniu wprowadzonego minutę wcześniej Marcina Kaliskiego swoją pierwszą bramkę dla Pogoni zdobył Mateusz Rościszewski. W 68 minucie ponownie Kaliski dograł do Wiktora Mrówczyńskiego, który mając przed sobą tylko pustą bramkę podwyższył na 5:0.

Za tydzień Pogoń zagra na wyjeździe z Chemikiem Bydgoszcz (sobota 12:00)

Pogoń Mogilno 5:0 (3:0) Chełminianka Chełmno

Bramki: 20′ (z karnego), 45+2′ , 68′ Wiktor Mrówczyński, 27′ Piotr Mroziński, 56′ Mateusz Rościszewski

Pogoń Mogilno: Paweł Mroziński, Kacper Lewandowski, Błażej Duszyński, Maciej Kopiński, Filip Jagielski, Filip Śliwiński (61′ Filip Loks), Mateusz Rościszewski, Igor Sobieralski (55′ Marcin Kaliski), Krzysztof Chojnacki (55′ Adam Kozłowski), Piotr Mroziński (61′ Antoni Mikuła), Wiktor Mrówczyński (64′ Jakub Pęziak)