Ważna wygrana w Kruszynie

Zespół Tomasza Gorgonia wygrał w wyjazdowym meczu z beniaminkiem okręgówki Kujawiakiem Kruszyn 3:1. Do przerwy rezerwy prowadziły 1:0 po bramce Michała Wojciechowskiego. Po przerwie w 47 minucie do remisu doprowadził Tomasz Przybysz. Ostatni kwadrans meczu należał jednak do rezerw, które dopisały bardzo cenne 3 punkty w ligowej tabeli. Na 15 minut przed końcem meczu trafił Kacper Kraska, a rywali dobił w 88 minucie Mateusz Wawer

Za tydzień w niedzielę 17 października o godzinie 15:00 rezerwy zagrają w Dąbrówce z zamykającym tabele GKS Baruchowo.

Bramki: 47′ Tomasz Przybysz – 15′ Michał Wojciechowski, 75′ Kacper Kraska, 88′ Mateusz Wawer

Pogoń II: Uklejewski, Trębusiewicz, Śmigielski, Kasprowicz, Konieczka, Rutkowski, Dernoga, Kraska, Ciejek, Pęziak, M. Wojciechowski oraz Chęciński, Waliszewski, Wawer, Bonkowski, Lisek