Wygrać z Szubinianką.

 

Po zremisowanym meczu w Żninie z Pałuczanką nasz zespół czeka już jutro znacznie trudniejszy mecz. Do Mogilna przyjeżdża Szubinianka Szubin, która w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze.

Podopieczni Wiesława Stepczyńskiego zajmują 5 miejsce w tabeli ze stratą jednego punktu do Pogoni. W ostatnim spotkaniu Szubinianka przegrała u siebie z liderem rozgrywek – Mieniem Lipno 0-2. Była to druga porażka graczy z Szubina na własnym boisku, bowiem w drugiej kolejce ulegli niespodziewanie 1-2 młodej ekipie Sparty Janowiec. Wygrane za to odnieśli na wyjazdach z Kujawskim Pograniczem, Pałuczanką i Jagiellonką Nieszawa. Z pewnością będą chcieli tą passę podtrzymać w Mogilnie, bowiem ta wygrana umocni ich w przodzie tabeli.

Pogoń po niespodziewanym remisie w Żninie musi już teraz wygrać tym bardziej, że kolejne dwa mecze rozegra na wyjeździe w Lipnie i Nieszawie. W jutrzejszym meczu ponownie nie ujrzymy kontuzjowanych Błażeja Duszyńskiego i Macieja Rabinka. Ten drugi być może będzie już do dyspozycji trenera Arkadiusza Glazy w Lipnie.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00 na stadionie w Mogilnie. Serdecznie zapraszamy też na relację live dla tych, którzy nie będą mogli dotrzeć na te zawody.

P