Wyjazdowy remis rezerw

Remisem 2:2 zakończył się wyjazdowy mecz rezerw w Zbrachlinie gdzie swoje mecze rozgrywa Sadownik Waganiec.

Rezerwy szybko wyszły na dwubramkowe prowadzenie po bramkach w 3 minucie Macieja Śmigielskiego (asysta Adam Kozłowski) i w 7 minucie Adama Kozłowskiego (asysta Szymon Rutkowski). Przed przerwą w 44 minucie kontaktową bramkę zdobył Patryk Czarnecki, a w 72 minucie do remisu doprowadził Sylwester Gęgotek.

W 70 minucie zawodnik Sadownika Tomasz Zieliński nie wykorzystał rzutu karnego.

W sobotę 4 września o godzinie 17:00 w meczu domowym kolejnym rywalem rezerw będzie Noteć Łabiszyn.

Pogoń II: Lewandowski, Pęziak, Aleksandrowicz, Kasprowicz, Pachała, Dernoga, Śmigielski, Rutkowski, Marczewski, Konieczka, Kozłowski oraz Kowalik, Kraska, Waliszewski, Pomaski, Nowakowski, Ścisłowski