Wyskoka porażka Pogoni w Pucharze Polski

Pogoń Mogilno przegrała z Włocłavią Włocławek 3:0 i oddaliła się od awansu do finału Pucharu Polski.

Mogilnianie podobnie jak w Łochowie zagrali bardzo słabo co wykorzystali rywale. W 36 minucie wynik meczu otworzył Billy Abbott, ten sam zawodnik 6 minut później podwyższył na 2:0. W 67 minucie Piotr Szczęsny ustalił wynik na 3:0.

Za tydzień dojdzie do rewanżu w Mogilnie. Sytuacja po dzisiejszym wyniku jest zła, ale nie beznadziejna. Miejmy nadzieję, że w rewanżu uda się nam pokonać włocławski zespół.

W drugim półfinale Cuiavia Inowrocław pokonała Gryf Sicienko 5:0 i awansowała do finału.

W zaległym spotkaniu 13 kolejki III ligi Polonia Środa pokonała Noteciankę Pakość 3:2.

Pogoń Mogilno: Wachowiak, Krajnyk, Gorgoń, D.Kempski, Frąszczak, Malczewski, Kierzek (46’ Mrówczyński) Czaplewski (75’ Kaźmierczak), Plewa, Jagielski (46’ Kopliński), Kędziora (46’ K.Szal)