Wysoka porażka w sparingu

Skład Pogoni: Wanecki, Krajnyk, Arent, Gorgoń, Szyszkowski, D. Kempski, Kopliński, Czaplewski, Maciejewski, Ł. Kempski, K. Szal

Rezerwa: Wachowiak, Bembenek, Mrówczyński, Glaza

Trójka zawodników Pogoni – Wojciechowski, Plewa i Malczewski dzisiaj zagra w kadrze K-PZPN z Wdą Świecie.

Dla zespołu z Kleczewa jest to już trzeci sparing. W pierwszym meczu sparingowym drużyna Sokoła przegrała u siebie z Nielbą Wągrowiec 1:3 (III liga grupa kujawsko-pomorsko-wielkopolska). W drugim sparingu drużyna naszego dzisiejszego rywala zremisowała bezbramkowo z Gromem Plewiska (IV liga grupa Wielkopolska).

Adam Szal, który był na pierwszym treningu Pogoni także jest w kadrze na Regions Cup K-PZPN.

16:05 Początek meczu z lekkim opóźnieniem (mocne opady deszczu).
Rywal Pogoni w III lidze Górnik Avans Konin zremisował z V ligowym Startem Radziejów 1:1.
Cuiavia Inowrocław wygrała z II ligową Elaną Toruń 3:2
16′ – Fantastyczne uderzenie Szala po rzucie rożnym, bramkarz Sokoła odbija piłkę na poprzeczkę!
18′ – Po faulu w polu karnym Waneckiego bramkę dla Kleczewa z 11 metrów zdobywa Sebastian Śmiałek.
19′ – Przegrywamy już 2:0. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego drugą bramkę zdobywa Tomasz Lisiecki.
43′ – Szal urywa się obrońcom, bramkarz odbija na róg.
45′ – 16:51 Przerwa
Zmiana w przerwie – za Koplińskiego wchodzi Mrówczyński.
Unia Solec Kujawski wygrała z Gromem Osie 2:1.
W bramce Waneckiego zastępuje w przerwie Wachowiak.
46′ – 17:00 Początek drugiej połowy
[INFO] We wtorek Pogoń o godzinie 18:00 zagra sparing z Dębem Barcin. Mecz na stadionie w Dąbrówce!
59′ – Za Ł. Kempskiego i Szyszkowskiego wchodzą Glaza i Bembenek.
61′ – Sokół prowadzi 3:0. Bramkę ładnym strzałem zdobywa zawodnik testowany z GKS Dopiewo.
81′ – Po kontrze testowany zawodnik w Sokole wyprowadza zespół z Kleczewa na czterobramkowe prowadzenie.
90′ – Koniec meczu! Przegrywamy w swoim pierwszym meczu sparingowym z Sokołem Kleczew 4:0.