Zakończenie jesieni w Inowrocławiu.

Wyjazdowym meczem z Cuiavią Inowrocław piłkarze Pogoni Mogilno zakończą rundę jesienną.

Zespół z Inowrocławia w ubiegłym sezonie spadł do V ligi, jednak z powodu wycofania Legii Chełmża na przed samym startem ligi Cuiavia jako najwyżej sklasyfikowany spadkowicz została przesunięta do IV ligi.

Cuiavia przystępuje do meczu z 14 miejsca w tabeli. Inowrocławianie w 15 meczach zdobyli 14 punktów (4 zwycięstwa, 2 remisy, 9 porażek, bramki 20-28). W ostatnich dwóch kolejkach Cuiavia odniosła dwa zwycięstwa pokonując wyżej notowane zespoły Kujawianki Izbica Kujawska (3:0) i Chemika Bydgoszcz (1:0).

Od 17 września nowym trenerem Cuiavii jest Piotr Gruszka. Dla trenera z Bydgoszczy jest to powrót do klubu po 7 latach.

Dla Cuiavii nie będzie to ostatni mecz w tym roku. Za tydzień zespół z Inowrocławia rozegra na swoim boisku zaległy mecz z Liderem Włocławek.

W Pogoni występuje czterech zawodników z przeszłością w Cuaivii. Mowa tu o Bartłomieju Kruszewskim, Bartłomieju Delekcie, Filipie Jagielskim i Oliwierze Doringerze. W Cuiavii gra dwójka zawodników z przeszłością z Mogilnie Tomasz Wachowiak (wychowanek Pogoni) oraz Dawid Deresiewicz

Początek sobotniego meczu w Inowrocławiu godzina 13:00. Ze stadionu im. Inowrocławskich Olimpijczyków przeprowadzimy relację tekstową i transmisję na żywo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

P